Regulamin zakupów

Sklep www.fajnypomyslnaprezent.pl jest prowadzony przez firmę:

STUDIO JAŚMINOWE Sylwia Jasińska

ul. Rajmunda 4c 

03-606 Warszawa

NIP: 951-203-73-99

REGON: 365080281

Nr konta:  57 1600 1462 1833 7058 5000 0001

Ofertę sklepu stanowią produkty będące w jego ofercie za pośrednictwem strony www.fajnypomyslnaprezent.pl z podanymi cenami i opisami.

Sklep www.fajnypomyslnaprezent.pl posiada w sprzedaży:

- wyroby z pieluszek firmy PAMPERS w rozm. 3-6 kg,  4-9 kg, 7-18 kg, 9-20 kg,  11-25 kg.

- kosze prezentowe

- wyroby z decupage

- kompozycje ze sztucznych kwiatów

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

Sklep zastrzega, iż niektóre wyroby mogę nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu z uwagi na fakt, iż wszystkie produkty wykonywane są ręcznie.

Sklep zastrzega, iż niektóre materiały wykorzystane do produkcji tortów np. wstążki, tasiemki , kwiatki – mogą nieznacznie różnić się kolorem od przedstawionego na zdjęciu.

Sklep zastrzega, iż niektóre produkty dodane do tortów (np. misie, śliniaczki, skarpetki) mogą nieznacznie różnić się od pokazanych na zdjęciach z powodu niejednakowych dostaw.

Zdjęcia wykorzystane na stronie sklepu są autorstwem firmy. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub części bez zgody autora, jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz.83, sprost. Dz.U 94 nr 43, poz.170. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Sklep internetowy zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Zamówienia można składać 24h na dobę. Sprzedaż odbywa się poprzez realizowanie zamówień składanych za pośrednictwem strony www.fajnypomyslnaprezent.pl po uprzednim wypełnieniu formularza zamówienia lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres studiojasminowe@gmail.com, ewentualnie telefonicznie pod nr tel. 505-207-319

Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunek bankowy sklepu internetowego lub po otrzymaniu potwierdzenia dokonania przelewu sklep niezwłocznie przystępuje do realizacji zamówienia. Zamówienia, które nie zostaną opłacone w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich złożenia są automatycznie anulowane.

Czas realizacji zamówienia od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym wynosi w przypadku:

  1. pieluszkowych tortów około 2 dni roboczych+ czas potrzebny na dostawę (od 24-48h).
  2. koszy prezentowych około 2 dni roboczych + czas potrzebny na dostawę (od 24-48h).
  3. kompozycji ze sztucznych kwiatów około 2-5dni roboczych + czas potrzebny na dostawę (od 24-48h).
  4. decupage ok 5 dni roboczych + czas potrzebny na dostawę

 

Oczywiście jest możliwość realizacji zamówienia w trybie PILNYM jeśli stan magazynowy sklepu na to pozwala. Prosimy wtedy o kontakt telefoniczny pod numer  505-207-319

Czas przesyłki może zostać wydłużony w okresach świątecznych. W soboty, niedziele i dni Świąteczne towaru nie wysyłamy.

Na życzenie klienta towar może zostać dostarczony bezpośrednio do osoby obdarowanej.

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon, dlatego w formularzu zamówienia prosimy o informację, że zamówiony towar będzie wysyłany jako prezent bezpośrednio do osoby obdarowanej.

Zamówiony towar można odebrać osobiście w Warszawie i zapłacić gotówką przy odbiorze po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym godziny i dnia odbioru.

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.

Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

Koszty przesyłki pokrywa Kupujący według aktualnego Cennika Kosztów Dostawy dostępnego w zakładce „Koszty wysyłki”

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient, ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w sklepie. Zwracana przesyłka powinna zawierać wystawiony dowód zakupu.

Zwrot towaru odbywa się na koszt klienta. Warunkiem dokonania zwrotu/wymiany jest odesłanie towaru w nienaruszonym stanie, nieużywanego, z metkami, w oryginalnym opakowaniu i dowodem zakupu na adres: STUDIO JAŚMINOWE Sylwia Jasińska ul. Rajmunda 4c, 03-606 Warszawa.  W przypadku niespełnienia powyższego warunku towar nie zostanie przyjęty. Zwrot towaru do sklepu  powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży. Sklep zwraca wyłącznie wartość towaru. Zwrot kwoty równej cenie towaru zostanie zwrócona do 14 dni przelewem bankowym na konto podane w formularzu zwrotu.

Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa klient. W przypadku zwrotu wadliwego towaru koszt ponosi Sklep. Zwrotom nie podlega towar wykonany na specjalne zamówienie.

Podane w ofercie sklepu ceny produktów są cenami w walucie polskiej i są cenami brutto (zawierają wymagane prawem podatki w tym podatek VAT).

Podane ceny produktów nie obejmują kosztów dostawy. Koszt dostawy w dokładnej wysokości jest podawany w trakcie przyjmowania zamówienia i zależy od sposobu wysyłki i wartości zamówienia. KLIENT w trakcie wypełniania formularza zamówienia wybiera sposób wysyłki i płatności i potwierdza swój wybór.

Ceną wiążącą dla klienta jest cena aktualna w chwili złożenia zamówienia.

Każdy Klient przed złożeniem zamówienia zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem. Złożenie zamówienia oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia w sklepie internetowym pod adresem www.fajnypomyslnaprezent.pl  i obowiązuje przez czas nieoznaczony. 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony