Koszt dostawy

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

  • Najszybciej i najbezpieczniej:
    Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską        i    Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.
  • Najłatwiej:
    Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: ul. Rajmunda 4c, , 03-606 Warszawa. Godziny pracy punktu znajdziesz w zakładce Kontakt. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów.

 

 

Koszt dostawy

Przesyłka kurierska do 10kg*  Przesyłka kurierska pobraniowa  do 10kg**  Odbiór osobisty
16zł 20zł 0zł

                                                                   

*paczka nie przekraczająca wymiarów 65x60x60 oraz 10kg (zmieszczą się w tych wymiarach dwa duże torty LUB dwa duże kosze). W przypadku zakupu większej ilości cenę przesyłki ustalamy indywidualnie.

***paczka nie przekraczająca wymiarów 65x60x60 oraz 10kg (zmieszczą się w tych wymiarach dwa duże torty LUB dwa duże kosze). W przypadku zakupu większej ilości cenę przesyłki ustalamy indywidualnie.

Informacje dodatkowe

Wszystkie wysyłane produkty przez nasz sklep są bardzo dobrze zabezpieczone tak, aby paczka dotarła na miejsce w stanie nie naruszonym. W przypadku kiedy zobaczą Państwo lub mają podejrzenia co do wyglądu paczki prosimy o sporządzenie protokołu szkody przy kurierze i niezwłoczne przesłanie jej do nas  e-mailem lub listem.  Tylko wtedy mamy podstawę do reklamacji przesyłki. 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony